×

Pakume kaasaegse digitaalse aparatuuriga piltdiagnostilist röntgeniteenust ja teenindame saatekirja alusel elavas järjekorras. Ortopantomograafia uuringuid teostame OÜ Oorise hambaarstide poolt suunatud klientidele.

Uuringuid viivad läbi meditsiinilise kõrgharidusega radioloogiatehnikud. Röntgeniülesvõtteid vaatab ja hindab radioloog, kelle vastuse põhjal saab uuringule suunanud arst teha edasised raviotsused.

Röntgenuuringule suunamise aluseks on arsti saatekiri. Ravikindlustuse olemasolul tasub teenuse Haigekassa ehk uuring on patsiendile tasuta.

Ravikindlustuseta patsiendile kehtib samuti saatekirja nõue ja teenus on tasuline. Maksmine toimub vastavalt Haigekassa hinnakirjale saatekirja välja andnud arsti kabinetis või väljastame arve meilile.

Ultrahelispetsialist teostab ultraheliuuringuid ja vajalik on uuringuaeg registreerida Tasku Meditsiinikeskuse registratuuri telefonil 733 3099.

Ultraheliuuringule võib tulla ka tasulise teenusena ilma saatekirjata. Tasuline teenus vastab Haigekassa hinnakirjale ja klient maksab enne uuringut kabinetis või saadame arve meilile.